راهک ( شرکت نوآوران جوان مبتکر (نجم) کویر یزد) در سال ۱۳۹۴ با هدف آسان تر و کوتاه تر نمودن راه خریدهای فوق العاده ،کار خود را آغاز کرد. امروز، راهک یک مجموعه جوان، خلاق و پویا متشکل از هسته اصلی مدیریتی و جمعی دیگر از همکارانی است که در ابعاد مختلف با ما همکاری می کنند.
ما معتقدیم تمامی شهروندان حق دارند در کمترین زمان ، با کیفیت ترین کالاها را با مناسب ترین قیمت ممکن تهیه نمایند ، به دور از شلوغی ها و ترافیک ، در دسترس نبودن جای پارک ، کم بودن وقت و صرف اجباری هزینه های سوخت فسیلی .

همچنین ما ۳ درصد از کل سود  راهک را به طور مستقیم به برنامه های خیریه مختلف اختصاص می دهیم. به این شکل تمامی مشتریان ما به نحوی در این کار خیر همراه ما هستند. همچنین ما می توانیم با افتخار بگوییم که راهک یک گروه سبز و متعهد به رعایت اصول حفاظت از محیط زیست است. بیش از ۹۰% تمامی عملیات های اجرایی ما بدون استفاده از کاغذ صورت می گیرند. ما در این مدت تمامی سعی خود را کرده ایم که کارها را دیجیتالی و یا به صورتی انجام داده که نیازی به پرینت و استفاده بی مورد از کاغذ نباشد.
ما باور داریم دنیای بدون درختان جای خوبی برای زندگی هیچ انسانی نیست و راهک با استفاده از بسته بندی های کاملا سبز ، تجزیه پذیر و دوست دار محیط زیست ، تلاش ویژه ای در حفاظت از زمین سبز دارد .

تیم ما
تمامی سعی ما در راهک ایجاد یک محیط صمیمی کاری پربازده بوده است. ما با همفکری و مشورت مداوم با اعضای تیم، استراتژی بلند مدت خود را بر اساس دوری از فضای صرف مدیر و کارمند، محیط های کاری خشک و بی بازده تعریف کرده ایم. این رویکرد باعث شده است در مدت کوتاهی اعضای تیم بتوانند شناخت مناسبی از جایگاه سازمانی خود، افق دید مدیریت و فضای فکری حاکم بر راهک پیدا کنند. و در نهایت خود را جزو خانواده دوست داشتنی راهک ببینند. ما امیدواریم به زودی بتوانیم با رشد و گسترش تیم خود افراد کارآمد بیشتری را جذب کرده و در کنار هم خانواده بزرگ راهک را تشکیل بدهیم.

ما به افرادی خلاق، زرنگ، باهوش، کنجکاو و تشنه یادگیری نیاز داریم. سن و سال و جنسیت مهم نیست، ولی تعهد و احساس مسئولیت برای ما از هر چیز دیگری ارزشمندتر است.