ما در راهک همواره تمامی تلاش خود را بر ارائه با کیفیت ترین خدمات به شما عزیزان متمرکز نموده ایم و قطعا تنها با یاری و کمک شما عزیزان این هدف محقق خواهد شد .

بنا بر این توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین راهک از سوی کاربر است.

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های راهک منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های راهک تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات راهک اقدام نماید.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش

راهک به مشتریان خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز امکان سفارش‌‏گذاری می‌‏دهد ، تمامی سفارشات بر اساس ساعت انتخاب شده توسط کاربر هنگام ثبت سفارش ارسال می شوند .

– کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت راهک به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه و پیش فاکتور از طریق ایمیل، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند. راهک همواره در ارسال و تحویل به‌موقع کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را انجام می‌دهد. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در راهک به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای راهک محفوظ است یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند.

– در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید مانند اتمام موجودی کالا یا انصراف مشتری، مبلغ پرداخت شده طی 24 الی 48 ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد.
– راهک مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای راهک محفوظ است.

– در هر مرحله ای از فرآیند خرید، بنا به صلاح‌دید راهک، به دلایل یا شرایط اضطراری، راهک مجاز به لغو یا تعلیق خرید مشتری می‌باشد و این مورد به اطلاع مشتریانی که سفارششان تحت تاثیر قرار می گیرد، پیامکی یا تلفنی اطلاع داده می شود.
– در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود در سایت راهک ، حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری، برای راهک محفوظ است. راهک در اسرع وقت وجوه دریافتی را طی 24 الی 48 ساعت کاری به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز و عودت می‌نماید و مشتری با ورود به سایت راهک می‌پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.

– کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، راهک جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.

همچنین، مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.
تمامی محصولات سفارش داده شده توسط مشتریان، قبل از ارسال، از نظر سلامت فیزیکی و تاریخ تولید و انقضا، توسط کارمندان راهک بررسی میشوند. با این وجود مشتری موظف است تمامی اقلام دریافتی خود از راهک را از نظر سلامت فیزیکی و تاریخ تولید و انقضا، بررسی کند و در صورت تشخيص مشکل در محصولات دریافتی، طی کمتر از 24 ساعت مراتب را از طریق تماس با تلفن 4 رقمی پشتیبانی مشتریان راهک اطلاع دهد تا هماهنگی های لازم با مشتری جهت عودت یا جایگزینی کالا انجام شود. در غیر این صورت یا با گذشت 24 ساعت پس از تحویل سفارش، هیچ گونه مسولیتی متوجه راهک نیست.
– از آنجا که راهک یک هایپرمارکت خرده‌فروشی آنلاین است، سفارش یک کالا به تعداد بالا، مغایر با هدف مصرف خریدار است، در صورت ثبت این مورد و یا سفارشاتی که با تعداد اقلام بالایی برای هر محصول همراه هستند، لازم است پیش از ارسال، سفارش ابتدا توسط راهک بررسی و در صورت تایید، پردازش و ارسال گردد. در این موارد پرداخت وجه و تسویه، قبل از ارسال کالا الزامی است؛ درغیر اینصورت سفارشات با هماهنگی مشتری کنسل شده و در صورت واریز وجه، مبلغ پرداخت شده طی 24 الی 48 ساعت کاری به حساب مشتری عودت داده خواهد شد.

قوه قهریه

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، راهک هیچ گونه مسئولیتی ندارد.
راهک خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده با پشتیبانی مشتریان راهک در میان بگذارید.