ما در راهک همواره تمامی تلاش خود را بر ارائه با کیفیت ترین خدمات به شما عزیزان متمرکز نموده ایم و قطعا تنها با یاری و کمک شما عزیزان این هدف محقق خواهد شد .

بنا بر این توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین راهک از سوی کاربر است.

قوانین عمومی
توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های راهک منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های راهک تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر
مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات راهک اقدام نماید.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش

راهک به مشتریان خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز امکان سفارش‌‏گذاری می‌‏دهد ، تمامی سفارشات بر اساس ساعت انتخاب شده توسط کاربر هنگام ثبت سفارش ارسال می شوند .

در حال حاضر در هر روز ۴ مرتبه در ساعت های

صبح ساعت ۹ الی ۱۰

ظهر ساعت  ۱۲ الی ۱۳

بعد از ظهر ساعت ۱۶ الی ۱۷

شب ساعت ۲۰ الی ۲۱

سفارشات کاربران و مشتریان ارسال می گردد .به محض ثبت سفارش ، سفارش شما در نزدیک ترین زمان ، ارسال می گردد و در صورتی که بعد از ساعت ۲۰ اقدام به ثبت سفارش نموده اید ، سفارش شما در روز آتی در ساعت یاد شده ارسال و در آدرس درج شده تقدیم حضور می گردد .